Timetable

  • Maindream
  • Bad Dream
  • Versuz
  • Dreambucket
  • We Love Freestyle
  • CafĂ© d'Anvers
  • La Rocca
  • VIBESTR by Desperados
  • MNM's Housewarming
  • Mini Disco

13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00

Jerry Davila

13:00 - 14:00

TBC

14:00 - 15:00

Felix Jaehn

15:00 - 16:00

NERVO

16:00 - 17:00

Dannic

17:00 - 18:00

Firebeatz

18:00 - 19:00

Sunnery James & Ryan Marciano

19:00 - 20:15

Nicky Romero

20:15 - 21:30

Ummet Ozcan

21:30 - 22:30

Showtek

22:30 - 23:45

Endshow

23:45 - 00:00

Beatworkz

13:00 - 14:00

Rebourne

14:00 - 15:00

Crisis Era

15:00 - 16:15

Bioweapon

16:15 - 17:15

Da Tweekaz

17:15 - 18:15

Atmozfears

18:15 - 19:30

TNT

19:30 - 20:30

Adaro

20:30 - 21:30

Public Enemies

21:30 - 22:00

Ran-D vs B-Front

22:00 - 23:00

Korsakoff

23:00 - 23:45

Project K vs Ashton Gartner

13:00 - 13:45

Delafino

13:45 - 14:45

Kenn Colt

14:45 - 15:45

Brooks

15:45 - 16:45

Tom Leclercq

16:45 - 17:45

Ferreck Dawn

17:45 - 18:45

Chocolate Puma

18:45 - 19:45

Dave Lambert

19:45 - 20:45

Sem Thomasson

20:45 - 21:40

Julian Jordan

21:40 - 22:40

Tujamo

22:40 - 23:40

Avadox vs Jimmy Clash

13:00 - 13:45

Mr Jim

13:45 - 14:30

Audiophonic!

14:30 - 15:30

2Empress

15:30 - 16:30

Lil Kleine

16:30 - 17:00

Partyshakerz ft. Violinvasion

17:00 - 18:00

Kraantje Pappie

18:00 - 18:30

Freaquency & MC Farid

18:30 - 19:30

Puinhoop Kollektiv

19:30 - 20:30

DiMaro b2b DJ Rebel

20:30 - 21:30

DJ F.R.A.N.K

21:30 - 22:30

Discobaar A Moeder

22:30 - 23:30

Playboyz

13:00 - 14:00

Francois

14:00 - 15:00

Lowriderz

15:00 - 16:00

Davoodi

16:00 - 17:00

Dr Rude

17:00 - 18:00

The Darkraver

18:00 - 19:00

Outsiders

19:00 - 20:00

Freestyle Maniacs

20:00 - 20:45

Mark with a K & MC Chucky

20:45 - 21:45

Affix vs Teaser

21:45 - 22:30

Zany presents Inzanity

22:30 - 23:30

Arno Stolz

13:00 - 14:30

Michael Thoelen

14:30 - 16:30

Marcel Fengler

16:30 - 18:00

Nukov & Yelmet

18:00 - 20:00

Michel de Hey

20:00 - 21:30

Paul Ritch

21:30 - 23:30

Andy Des

13:00 - 13:45

BFL

13:45 - 14:30

Donelly

14:30 - 15:15

Samm & Bastin

15:15 - 16:00

Lucas & Steve

16:00 - 17:00

Philip vs Joeri

17:00 - 18:00

Disco Dasco

18:00 - 19:30

Mr. Belt & Wezol

19:30 - 20:30

Mr Grammy

20:30 - 21:30

Myles

21:30 - 22:30

Riva Starr

22:30 - 23:30

Nitsa

13:00 - 13:30

Baby Bang

13:30 - 14:00

Team Rush Hour

14:00 - 15:00

ND

15:00 - 16:00

Jewels

16:00 - 17:00

Cosmic

17:00 - 18:00

Frederico

18:00 - 19:00

Lady S

19:00 - 20:00

Abstract

20:00 - 21:00

RUGGED

21:00 - 22:00

Kendis

22:00 - 22:30

Cham

22:30 - 23:00

YannickB vs Chris

13:00 - 14:00

Ineas

14:00 - 14:45

Jerrooo

14:45 - 15:30

Rober Ro

15:30 - 16:15

D-pack

16:15 - 17:00

Revox

17:00 - 18:00

Jacques du Disco

18:00 - 19:00

Bearsome

19:00 - 20:00

Jerrymore

20:00 - 21:00

Kamaska

21:00 - 22:00

Vertier

22:00 - 23:00

Pret Kabinet

16:00 - 23:00

Robbie Rise

MC DV8

Shurakano

Sakso

MC Alee

  • Indoor Main
  • Bad Dream - Unleashed by Digital Punk
  • Barong Family
  • Reboot
  • Feathers

16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00

Jules Dime

16:00 - 16:45

Bougenvilla

16:45 - 17:45

Mesto

17:45 - 19:00

Pep & Rash

19:00 - 20:15

La Fuente

20:15 - 21:30

Vato Gonzalez & MC Tjen

21:30 - 22:45

Blasterjaxx

22:45 - 00:00

Sick Individuals

00:00 - 01:00

Influencers

16:00 - 17:00

Andy SVGE

17:00 - 18:15

Hard Driver

18:15 - 19:15

De-gos & Redone

19:15 - 20:15

Digital Punk

20:15 - 21:15

Digital Punk & Frequencerz

21:15 - 22:45

E-Force

22:45 - 23:45

Digital Punk & Warface & D-Sturb

23:45 - 01:00

Dennis Branko

16:00 - 18:00

Yung Luc

18:00 - 19:15

ANBU

19:15 - 19:45

The Galaxy

19:45 - 20:45

Moksi

20:45 - 21:45

Mike Cervello

21:45 - 23:00

Cesqeaux

23:00 - 00:00

LNY TNZ

00:00 - 01:00

Kom-Plot

16:00 - 18:00

Niels Feijen

18:00 - 20:00

Limits

20:00 - 21:30

Ici Sans Merci

21:30 - 23:00

Format:B

23:00 - 01:00

Dark Abyss

16:00 - 16:45

Inan Sh & Masta Chief

16:45 - 17:30

JIMITRI

17:30 - 18:15

PauPrince

18:15 - 19:00

Jay Baker

19:00 - 19:45

Two Crooks

19:45 - 20:30

R-Wan

20:30 - 21:15

Mystique

21:15 - 22:00

Sevn Alias

22:00 - 22:30

BIGGI

22:30 - 23:30

HEF

23:30 - 00:00

MegaMen

00:00 - 01:00

Robbie Rise

MC Da Syndrome